Bij de vispas van hsv het bliekske dient men ten alle tijden de bijlage van de viswateren van hsv het bliekske te kunnen tonen. (controle door bevoegde instanties en verenigingscontroleurs)

  • Wedstrijdrooster 2017

         --Wedstrijdrooster 2017--versie 07        
    Dag Datum Soort wedstrijd Vissen Loten Vissen van - tot  
    Zaterdag  
    Dinsdag 21/Feb Jaarvergadering hsv 't Bliekske Scheidsrechters Home aanvang 20.00 uur  
    Vrijdag 24/Mar Fliep Karper Clinic Scheidsrechters Home zaal open 18.30 uur  
    Zaterdag 8/Apr  
    Zondag 9/Apr 1e Land van Molenbeek Cup Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zondag 16/Apr 1e Paasdag  
    Maandag 17/Apr Paaswedstrijd Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 22/Apr Onderling America / Horst America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 23/Apr  
    Zaterdag 29/Apr 1e Horst a/d maas Grubbenvorst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 30/Apr Kermiswedstrijd / 1e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 6/May 1e Koning Senioren America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 7/May 2e Horst a/d maas America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 13/May Jeugd Selectie wedstrijd 1 Posterholt info volgt info volgt  
    Zondag 14/May 2e Land van Molenbeek Cup Meerlo / Blitterswijck 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Vrijdag 19/May 1e Noord-Limburg Cup (jeugd) Horst 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 20/May 2e koning Horst Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 21/May 3e Horst a/d maas Lottum/Br.Huizenvorst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 25/May Hemelvaartsdag  
    Zaterdag 27/May 2e Koning Senioren America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 28/May  Jubileumkoppel hsv de Schol Swolgen Swolgen 7.30 uur 8.30 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 3/Jun 1e Jeugdkoning & Vissen voor kids America 14.30 uur 15.00 tot1 7.00 uur  
    Zondag 4/Jun 1e SBLH Swolgen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Maandag 5/Jun 3e Koning Senioren America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 10/Jun 2e Jeugdkoning & Vissen voor kids America 14.30 uur 15.00 tot 17.00 uur  
    Zaterdag 10/Jun Spaarkas Apollo, olv Frans Vanderlinden. Nr 2 t/m 28 vrijhouden 11.00 uut 12.00 tot 16.00 uur  
    Zondag 11/Jun 2e SBLH Lottum/Br.Huizenvorst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 15/Jun 1e Zomeravond Senioren America / Horst Horst 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Vrijdag 16/Jun 2e Noord-Limburg Cup (jeugd) Sevenum 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 17/Jun 4e Horst a/d maas Horst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 18/Jun 3e SBLH Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Vrijdag 23/Jun Nacht v/d hengelaar Horst 19.00 uur 20.00 tot 2.00 uur  
    Zaterdag 24/Jun 3e Jeugdkoning & Vissen voor kids America 14.30 uur 15.00 tot 17.00 uur  
    Zondag 25/Jun 3e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 28/Jun Wedstrijd door derden (hsv de Meun) Horst nr 10 t/m 32 15.00 tot 19.00 uur  
    Donderdag 29/Jun 2e Zomeravond Senioren America/Horst America 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Zaterdag 1/Jul Jeugd Selectie wedstrijd 2 Wessem/Nederweert info volgt info volgt  
    Zaterdag 1/Jul Kermiswedstrijd America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 2/Jul 3e Land van Molenbeek Cup Lomm 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Vrijdag 7/Jul 3e Noord-Limburg Cup (jeugd) Grubbenvorst 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Zat/Zond 8/9/juli Vader / zoon nachtwedstrijd (info volgt) Horst 16.30 uur 17.00 tot 10.00 uur  
    Zondag 9/Jul 4e Koning Senioren America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur
    Woensdag 12/Jul Jan van Helden Cup (jeugdwedstrijd) Horst 18.00 uur 18.30 tot 20.30 uur  
    Donderdag 13/Jul 3e Zomeravond Senioren America/Horst Horst 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur
    Zaterdag 15/Jul 4e Jeugdkoning & Vissen voor kids America 14.30 uur 15.00 tot 17.00 uur  
    Zondag 16/Jul 4e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 19/Jul 1e Jeugdzomerwedstrijd Brommér 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Donderdag 20/Jul 4e Zomeravond America/Horst America 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Zondag 16/Jul 4e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 22/Jul Boëms Jeu Koppelwedstrijd ??? America info volgt 8.00 tot 12.00 uur  
    Zondag 23/Jul Inhaalwedstrijd Koning America (wedstrijd 2) America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Dinsdag 25/Jul 1e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Woensdag 26/Jul 2e Jeugdzomerwedstrijd America 18.30 uur 19.00 20.30 uur  
    Zaterdag 29/Jul  
    Zondag 30/Jul  
    Dinsdag 1/Aug 2e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Dinsdag 8/Aug 3e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 12/Aug  
    Zondag 13/Aug  
    Dinsdag 15/Aug 4e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 19/Aug  
    Zondag 20/Aug  
    Woensdag 23/Aug 3e Jeugdzomeravond wedstrijd Brommér 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Zaterdag 26/Aug 1e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 27/Aug 5e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 30/Aug 4e Jeugdzomeravond wedstrijd America 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Zat/Zond 2/3/sept Vader / zoon nachtwedstrijd (info volgt) Horst 16.30 uur 17.00 tot 10.00 uur  
    Zaterdag 2/Sep 1e Land van Molenbeek maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 3/Sep 2e Frans Kleuskens Wisselbeker America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 9/Sep 3e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zaterdag 9/Sep Open NK Jeugd Beukers Kanaal  
    Zondag 10/Sep 4e Land van Molenbeek Cup Oostrum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 14/Sep 1e Catch-Up Cup Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur  
    Zaterdag 16/Sep 2e Land van Molenbeek maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 17/Sep 1e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 21/Sep 2e Catch-Up Cup Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur
     
    Zaterdag 23/Sep 4e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 24/Sep 2e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 30/Sep  
    Zondag 1/Oct 3e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 7/Oct 3e Land van Molenbeek maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 8/Oct 4e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 14/Oct  
    Zondag 15/Oct Start wintercompetitie  
     
    Zaterdag 30/Dec Afsluitwedstrijd Griendtsveen 9.00 uur 10.00 tot 14.00 uur