Wedstrijdvergadering hsv het Bliekske donderdag 23 november 2017 in scheidsrechtershome de Trefhove. Aanvang 20.00 uur. Komende weken worden de lijsten voor de vergunningen 2018 verstuurd. Neem deze goed door en geef eventuele wijzigingen zsm door.

  • Wedstrijdrooster 2017

         --Wedstrijdrooster 2017--versie 07        
    Dag Datum Soort wedstrijd Vissen Loten Vissen van - tot  
    Zaterdag  
    Dinsdag 21/Feb Jaarvergadering hsv 't Bliekske Scheidsrechters Home aanvang 20.00 uur  
    Vrijdag 24/Mar Fliep Karper Clinic Scheidsrechters Home zaal open 18.30 uur  
    Zaterdag 8/Apr  
    Zondag 9/Apr 1e Land van Molenbeek Cup Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zondag 16/Apr 1e Paasdag  
    Maandag 17/Apr Paaswedstrijd Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 22/Apr Onderling America / Horst America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 23/Apr  
    Zaterdag 29/Apr 1e Horst a/d maas Grubbenvorst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 30/Apr Kermiswedstrijd / 1e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 6/May 1e Koning Senioren America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 7/May 2e Horst a/d maas America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 13/May Jeugd Selectie wedstrijd 1 Posterholt info volgt info volgt  
    Zondag 14/May 2e Land van Molenbeek Cup Meerlo / Blitterswijck 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Vrijdag 19/May 1e Noord-Limburg Cup (jeugd) Horst 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 20/May 2e koning Horst Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 21/May 3e Horst a/d maas Lottum/Br.Huizenvorst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 25/May Hemelvaartsdag  
    Zaterdag 27/May 2e Koning Senioren America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 28/May  Jubileumkoppel hsv de Schol Swolgen Swolgen 7.30 uur 8.30 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 3/Jun 1e Jeugdkoning & Vissen voor kids America 14.30 uur 15.00 tot1 7.00 uur  
    Zondag 4/Jun 1e SBLH Swolgen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Maandag 5/Jun 3e Koning Senioren America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 10/Jun 2e Jeugdkoning & Vissen voor kids America 14.30 uur 15.00 tot 17.00 uur  
    Zaterdag 10/Jun Spaarkas Apollo, olv Frans Vanderlinden. Nr 2 t/m 28 vrijhouden 11.00 uut 12.00 tot 16.00 uur  
    Zondag 11/Jun 2e SBLH Lottum/Br.Huizenvorst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 15/Jun 1e Zomeravond Senioren America / Horst Horst 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Vrijdag 16/Jun 2e Noord-Limburg Cup (jeugd) Sevenum 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 17/Jun 4e Horst a/d maas Horst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 18/Jun 3e SBLH Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Vrijdag 23/Jun Nacht v/d hengelaar Horst 19.00 uur 20.00 tot 2.00 uur  
    Zaterdag 24/Jun 3e Jeugdkoning & Vissen voor kids America 14.30 uur 15.00 tot 17.00 uur  
    Zondag 25/Jun 3e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 28/Jun Wedstrijd door derden (hsv de Meun) Horst nr 10 t/m 32 15.00 tot 19.00 uur  
    Donderdag 29/Jun 2e Zomeravond Senioren America/Horst America 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Zaterdag 1/Jul Jeugd Selectie wedstrijd 2 Wessem/Nederweert info volgt info volgt  
    Zaterdag 1/Jul Kermiswedstrijd America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 2/Jul 3e Land van Molenbeek Cup Lomm 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Vrijdag 7/Jul 3e Noord-Limburg Cup (jeugd) Grubbenvorst 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Zat/Zond 8/9/juli Vader / zoon nachtwedstrijd (info volgt) Horst 16.30 uur 17.00 tot 10.00 uur  
    Zondag 9/Jul 4e Koning Senioren America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur
    Woensdag 12/Jul Jan van Helden Cup (jeugdwedstrijd) Horst 18.00 uur 18.30 tot 20.30 uur  
    Donderdag 13/Jul 3e Zomeravond Senioren America/Horst Horst 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur
    Zaterdag 15/Jul 4e Jeugdkoning & Vissen voor kids America 14.30 uur 15.00 tot 17.00 uur  
    Zondag 16/Jul 4e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 19/Jul 1e Jeugdzomerwedstrijd Brommér 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Donderdag 20/Jul 4e Zomeravond America/Horst America 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Zondag 16/Jul 4e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 22/Jul Boëms Jeu Koppelwedstrijd ??? America info volgt 8.00 tot 12.00 uur  
    Zondag 23/Jul Inhaalwedstrijd Koning America (wedstrijd 2) America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Dinsdag 25/Jul 1e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Woensdag 26/Jul 2e Jeugdzomerwedstrijd America 18.30 uur 19.00 20.30 uur  
    Zaterdag 29/Jul  
    Zondag 30/Jul  
    Dinsdag 1/Aug 2e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Dinsdag 8/Aug 3e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 12/Aug  
    Zondag 13/Aug  
    Dinsdag 15/Aug 4e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 19/Aug  
    Zondag 20/Aug  
    Woensdag 23/Aug 3e Jeugdzomeravond wedstrijd Brommér 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Zaterdag 26/Aug 1e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 27/Aug 5e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 30/Aug 4e Jeugdzomeravond wedstrijd America 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Zat/Zond 2/3/sept Vader / zoon nachtwedstrijd (info volgt) Horst 16.30 uur 17.00 tot 10.00 uur  
    Zaterdag 2/Sep 1e Land van Molenbeek maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 3/Sep 2e Frans Kleuskens Wisselbeker America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 9/Sep 3e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zaterdag 9/Sep Open NK Jeugd Beukers Kanaal  
    Zondag 10/Sep 4e Land van Molenbeek Cup Oostrum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 14/Sep 1e Catch-Up Cup Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur  
    Zaterdag 16/Sep 2e Land van Molenbeek maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 17/Sep 1e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 21/Sep 2e Catch-Up Cup Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur
     
    Zaterdag 23/Sep 4e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 24/Sep 2e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 30/Sep  
    Zondag 1/Oct 3e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 7/Oct 3e Land van Molenbeek maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 8/Oct 4e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 14/Oct  
    Zondag 15/Oct Start wintercompetitie  
     
    Zaterdag 30/Dec Afsluitwedstrijd Griendtsveen 9.00 uur 10.00 tot 14.00 uur