Welkom op de website van hsv 't Bliekske Horst a/d Maas

  • Wedstrijdrooster 2018

    wedstrijdrooster 2018

    Dag Datum Soort wedstrijd Vissen Loten Vissen van - tot  
    Zondag 1/Apr 1e Paasdag  
    Maandag 2/Apr 2e Paasdag // Paaswedstrijd Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zondag 8/Apr 1e Land van Molenbeek Grubbenvorst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Vrijdag 13/Apr Fliep-Clinic Trefhove Horst Trefhove aanvang 19.15 uur  
    Zondag 15/Apr Watervliegevenement recreatievijver  
    Woensdag 18/Apr Clinic Alain Blair Trefhove Horst Trefhove aanvang 19.00 uur
    Zondag 22/Apr 1e Maasdal Cup 2018 Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 28/Apr 1e Horst a/d maas Grubbenvorst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zaterdag 5/May 1e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 6/May Kermis Horst /1e Koning Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 12/May St Joris Jeugdkoppelwedstrijd Horst Brommér 14.30 uur 15.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 13/May 2e Land van Molenbeek Venray 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 19/May St Joris Jeugdkoppelwedstrijd Horst Brommér 14.30 uur 15.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 20/May 2e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Maandag 21/May 2e Horst a/d Maas Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 23/May 1e Jeugdkoning hsv de Put America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Vrijdag 25/May 1e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Horst (Brommér) 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 26/May 2e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 27/May 2e Maasdal Cup 2018 Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 30/May 2e Jeugdkoning hsv de Put America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Vrijd t/m Zond 1 juni t/m 3 juli Karperwedstrijd groep 1 Horst vrij 18.15 uur  tot zond 12.00 uur  
    Zondag 3/Jun 1e SBLH Swolgen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 6/Jun Wedstrijd door derden (hsv de Meun) Horst nr 10 t/m 32 15.00 tot 19.00 uur  
    Vrijdag 8/Jun 2e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Tienray 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Zaterdag 9/Jun 3e Koning Horst Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 10/Jun 2e SBLH Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 13/Jun 3e Jeugdkoning hsv de Put America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Donderdag 14/Jun 1e Zomeravond wedstrijd Horst 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Zaterdag 16/Jun 1e selectiewedstrijd jeugd Wessem-Nederweert info volgt  
    Zaterdag 16/Jun 3e Horst a/d Maas Horst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 17/Jun 3e SBLH Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 20/Jun 4e Jeugdkoning hsv de Put America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Vrijdag 22/Jun 3e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Grubbenvorst 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur  
    Vrijdag 22/Jun Nacht v/d Hengelaar Horst 19.00uur 20.00 tot 02.00 uur  
    Zat/Zond 23/24 juni Vader/zoon Nachtwedstrijd (info volgt)  Horst 16.30 uur 17.00 tot 9.00 uur  
    Zondag 24/Jun 3e Koning America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Vrijd t/m Zond 29 juni t/m 01 juli Karperwedstrijd groep 2 Horst vrij 18.15 uur  tot zond 12.00 uur  
    Donderdag 28/Jun 2e Zomeravond wedstrijd America 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Zaterdag 30/Jun 2e selectiewedstrijd jeugd Visvijver Posterholt info volgt  
    Zaterdag 30/Jun Kermis America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 1/Jul 3e Land van Molenbeek Broekhuizen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 4/Jul 1e Jeugd zomeravond Horst 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Donderdag 5/Jul Jan van Helden Cup (Brommér) Horst 18.00 uur 18.30 tot 20.30 uur  
    Zaterdag 7/Jul 4e Koning Horst Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 8/Jul 4e Horst a/d Maas America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 13/Jul 3e Zomeravond wedstrijd Horst 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Zondag 15/Jul 3e Maasdal Cup 2018 Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Dinsdag 17/Jul 1e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Donderdag 19/Jul 4e Zomeravond America 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur  
    Zaterdag 21/Jul Boëms Jeu Koppelwedstrijd America info volgt  
    Zondag 22/Jul 4e Koning America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Dinsdag 24/Jul 2e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Vrijd t/m Zond 27 juli t/m 29 juli Finale wedstrijd Karpervissers Horst vrijd 18.15 uur  tot zond 12.00 uur  
    Dinsdag 31/Jul 3e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    Dinsdag 7/Aug 4e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur  
    woensdag 8/Aug 60 jarig jubileum" HSV't Bliekske Horst  
    Zaterdag 18/Aug Jubileum-Koppel HSV 't Bliekske Horst Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur  
    Zaterdag 18/Aug Jubileum Jeugdwedstrijd Horst Brommér 13.30 uur 14.00 tot 16.00 uur  
    Woensdag 22/Aug 2e Jeugd zomeravond America 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Zaterdag 25/Aug 1e Frans Kleuskens wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 26/Aug 5e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 29/Aug 3e Jeugd zomeravond Horst 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Zaterdag 1/Sep 1e Land van Molenbeek maaswedstrijd Maas Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zat/Zon 1/2 sept Vader/Zoon Nachtwedstrijd Horst 16.30 uur 17.00 tot 9.00 uur  
    Zondag 2/Sep 2e Frans Kleuskens Wisselbeker America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Woensdag 5/Sep 4e Jeugd zomeravond America 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur  
    Zaterdag 8/Sep NK Jeugdvissen Steenwiik info volgt Beukerskanaal  
    Zaterdag 8/Sep 3e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 9/Sep 4e land van Molenbeek America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zondag 9/Sep Watervliegevenement (electrische vliegtuigjes) recreatievijver  
    Donderdag 12/Sep Catch-Up Cup Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur  
    Zaterdag 15/Sep 2e Land van Molenbeek maaswedstrijd Maas Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 16/Sep 1e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Donderdag 20/Sep Catch-Up Cup Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur  
    Zaterdag 22/Sep 4e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur  
    Zondag 23/Sep 2e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zondag 30/Sep 3e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zaterdag 6/Oct 3e Land van Molenbeek maaswedstrijd Maas Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur  
    Zondag 7/Oct 4e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur  
    Zondag 14/Oct Start wintercompetitie info volgt  
    Zaterdag 29/Dec Afsluitwedstrijd Griendtsveen 9.00 uur 10.00 tot 14.00uur  

    Voor de leden van hsv het Bliekske en hsv de Put welke de wedstrijden bij het Bliekske mee vissen moeten zich opgeven bij Piet Lintermans. Tel: 06-38202168 of via Whats app. (geen voicemail) e-mail piet48kitty55@gmail.com

    Kan je een wedstrijd welke in een serie is niet mee doen dient men zich ook af te melden bij bovenstaande tel nummer of mail. Bij niet afmelden krijgt de deelnemer extra punten en wordt de wedstrijd niet als afschrijver geboekt.