Welkom bij de website van HSV 't Bliekske Horst a/d Maas

  • Wedstrijdrooster 2018

    wedstrijdrooster 2018

    Dag Datum Soort wedstrijd Vissen Loten Vissen van - tot    
    Zondag 1/Apr 1e Paasdag    
    Maandag 2/Apr 2e Paasdag // Paaswedstrijd Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 8/Apr 1e Land van Molenbeek Grubbenvorst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Vrijdag 13/Apr Fliep-Clinic Trefhove Horst Trefhove aanvang 19.15 uur    
    Zondag 15/Apr Watervliegevenement recreatievijver    
    Woensdag 18/Apr Clinic Alain Blair Trefhove Horst Trefhove aanvang 19.00 uur
    Zondag 22/Apr 1e Maasdal Cup 2018 Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 28/Apr 1e Horst a/d maas Grubbenvorst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zaterdag 5/May 1e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 6/May Kermis Horst /1e Koning Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 12/May St Joris Jeugdkoppelwedstrijd (Brommér) Horst 14.30 uur 15.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 13/May 2e Land van Molenbeek Venray 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 19/May St Joris Jeugdkoppelwedstrijd (Brommér) Horst 14.30 uur 15.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 20/May 2e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Maandag 21/May 2e Horst a/d Maas Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Woensdag 23/May 1e Jeugdkoning hsv de Put America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Vrijdag 25/May 1e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Horst (Brommér) 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 26/May 2e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 27/May 2e Maasdal Cup 2018 Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Woensdag 30/May 2e Jeugdkoning hsv de Put America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Vrijd t/m Zond 1 juni t/m 3 juli Karperwedstrijd groep 1 Horst vrijd 18.15 uur  tot zond 12.00 uur    
    Zondag 3/Jun 1e SBLH Swolgen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Woensdag 6/Jun Wedstrijd door derden (hsv de Meun) Horst nr 10 t/m 32 15.00 tot 19.00 uur    
    Vrijdag 8/Jun 2e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Tienray 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 9/Jun 3e Koning Horst Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 10/Jun 2e SBLH Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Woensdag 13/Jun 3e Jeugdkoning hsv de Put America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Donderdag 14/Jun 1e Zomeravond wedstrijd Horst 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur    
    Zaterdag 16/Jun 1e selectiewedstrijd jeugd Wessem-Nederweert info volgt    
    Zaterdag 16/Jun 3e Horst a/d Maas Horst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 17/Jun 3e SBLH Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Woensdag 20/Jun 4e Jeugdkoning hsv de Put America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Vrijdag 22/Jun 3e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Grubbenvorst 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Vrijdag 22/Jun Nacht v/d Hengelaar Horst 19.00uur 20.00 tot 02.00 uur    
    Zat/Zond 23/24 juni Vader/zoon Nachtwedstrijd (info volgt)  Horst 16.30 uur 17.00 tot 9.00 uur    
    Zondag 24/Jun 3e Koning America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Vrijd t/m Zond 29 juni t/m 01 juli Karperwedstrijd groep 2 Horst vrijd 18.15 uur  tot zond 12.00 uur    
    Donderdag 28/Jun 2e Zomeravond wedstrijd America 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur    
    Zaterdag 30/Jun 2e selectiewedstrijd jeugd Visvijver Posterholt info volgt    
    Zaterdag 30/Jun Kermis America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 1/Jul 3e Land van Molenbeek Broekhuizen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Donderdag 5/Jul Jan van Helden Cup (Brommér) Horst 18.00 uur 18.30 tot 20.30 uur    
    Zaterdag 7/Jul 4e Koning Horst Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 8/Jul 4e Horst a/d Maas America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Maandag 9/Jul 1e jeugd zomeravond wedstrijd Brommér 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur    
    Donderdag 13/Jul 3e Zomeravond wedstrijd Horst 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur    
    Zondag 15/Jul 3e Maasdal Cup 2018 Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 17/Jul 1e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Donderdag 19/Jul 4e Zomeravond America 18.15 uur 19.00 tot 21.30 uur    
    Zaterdag 21/Jul Boëms Jeu Koppelwedstrijd America info volgt    
    Zondag 22/Jul 4e Koning America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 24/Jul 2e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Vrijd t/m Zond 27 juli t/m 29 juli Finale wedstrijd Karpervissers Horst vrijd 18.15 uur  tot zond 12.00 uur    
    Dinsdag 31/Jul 3e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Dinsdag 7/Aug 4e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    woensdag 8/Aug 60 jarig jubileum" HSV't Bliekske Horst    
    Zaterdag 18/Aug Jubileum-Koppel HSV 't Bliekske Horst Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur    
    Zaterdag 18/Aug Jubileum Jeugdwedstrijd Horst Brommér 13.30 uur 14.00 tot 16.00 uur    
    Zaterdag 25/Aug 1e Frans Kleuskens wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 26/Aug 5e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Maandag 27/Aug 2e Jeugd zomeravond wedstrijd America 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur    
    Zaterdag 1/Sep 1e Land van Molenbeek maaswedstrijd Maas Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zat/Zon 1/2 sept Vader/Zoon Nachtwedstrijd Horst 16.30 uur 17.00 tot 9.00 uur    
    Zondag 2/Sep 2e Frans Kleuskens Wisselbeker America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Maandag 3/Sep 3e Jeugd zomeravond Brommér 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur    
    Zaterdag 8/Sep NK Jeugdvissen Steenwijk Beukerskanaal info volgt    
    Zaterdag 8/Sep 3e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 9/Sep 4e land van Molenbeek America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 9/Sep Watervliegevenement (electrische vliegtuigjes) recreatievijver    
    Maandag 10/Sep 4e Jeugd zomeravond wedstrijd America 18.30 uur 19.00 tot 20.30 uur    
    Donderdag 13/Sep Catch-Up Cup Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur    
    Zaterdag 15/Sep 2e Land van Molenbeek maaswedstrijd Maas Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 16/Sep 1e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Donderdag 20/Sep Catch-Up Cup Horst 8.30 uur 10.00 tot 15.00 uur    
    Zaterdag 22/Sep 4e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 23/Sep 2e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 30/Sep 3e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 6/Oct 3e Land van Molenbeek maaswedstrijd Maas Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 7/Oct 4e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 14/Oct Start wintercompetitie info volgt    
    Zaterdag 29/Dec Afsluitwedstrijd Griendtsveen 9.00 uur 10.00 tot 14.00uur