Welkom op de website van HSV 't Bliekske Horst a/d Maas

  • Wedstrijdrooster 2019

    Datum Soort wedstrijd Vissen Loten Vissen van - Tot    
    Zaterdag 6/Apr    
    Zondag 7/Apr 1e Land van Molenbeek Oostrum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 21/Apr 1e Paasdag
    Maandag 22/Apr Paaswedstrijd Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur
    Zaterdag 27/Apr 1e Horst a/d Maas Grubbenvorst 12.30 uur 13.30 tot17.00 uur    
    Zondag 28/Apr    
    Zaterdag 4/May 1e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 5/May 1e Koning en Kermis wedstrijd Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 11/May 1e Selectiewedstrijd Jeugd Roermond Schippershaven Roermond info volgt 8.00 uur    
    Zaterdag 11/May 1e Maasdalcup Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 12/May 2e Land van Molenbeek Lomm 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 18/May 1e St Joris Koppelwedstrijd (Jeugd) Brommér 14.30 uur 15.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 19/May 2e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 21/May 1e Jeugdkoning en vissen voor Kids America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Vrijdag 24/May 1e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Oostrum 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 25/May 2e St Joris Koppelwedstrijd (Jeugd) Brommér 14.30 uur 15.00 tot 17.30 uur    
    Zaterdag 25/May 2e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 26/May 2e Maasdalcup Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 28/May 2e Jeugdkoning en vissen voor Kids America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Vrijdag 31/May 2e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Sevenum 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 1/Jun 3e Koning Horst Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 2/Jun 1e SBLH Swolgen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 8/Jun    
    Zondag 9/Jun 2e SBLH Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Maandag 10/Jun 2e Horst a/d Maas Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 11/Jun 3e Jeugdkoning en vissen voor Kids America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Vrijdag 14/Jun 3e Noord-Limburg Cup (Jeugd) Lomm 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 15/Jun 3e Horst a/d Maas Horst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 16/Jun 3e SBLH Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 18/Jun 4e Jeugdkoning en vissen voor Kids America 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Zat t/m Zon 22 / 23 jun 1e Vader Zoon Nachtwedstrijd Horst 14.30 uur 15.00 tot 08.00 uur    
    Zaterdag 22/Jun 3e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 23/Jun 3e Maasdalcup Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 29/Jun 2e Selectiewedstrijd Jeugd Zuid Willemsvaart info volgt 8.00 uur    
    Zaterdag 29/Jun Kermis America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 30/Jun 3e Land van Molenbeek Meerlo 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 2/Jul 1e Jeugd zomeravond Brommér 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Donderdag 4/Jul Jan van Helden Cup Brommér 18.00 uur 18.30 tot 20.30 uur    
    Vrijdag 5/Jul Nacht vd Hengelaar Horst 19.00 uur 20.00 tot in overleg    
    Zaterdag 6/Jul    
    Zondag 7/Jul 4e Horst a/d Maas America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 13/Jul    
    Zondag 14/Jul 4e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 16/Jul Vakantie wedstrijd Swolgen Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 20/Jul Boëms Jeu koppel America info volgt    
    Zondag 21/Jul 4e Koning America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 23/Jul Vakantie wedstrijd Swolgen Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 27/Jul    
    Dinsdag 30/Jul Vakantie wedstrijd Swolgen Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 3/Aug    
    Zondag 4/Aug    
    Dinsdag 6/Aug Vakantie wedstrijd Swolgen Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 10/Aug    
    Zondag 11/Aug    
    Zaterdag 17/Aug Open Koppelwedstrijd info volgt tzt Horst 9.00 uur 10.00 tot 15.00 uur    
    Zondag 18/Aug    
    Dinsdag 20/Aug 2e Jeugdzomeravond de Put 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 24/Aug 1e Frans Kleuskens wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 25/Aug 5e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 27/Aug 3e Jeugdzomeravond Brommér 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Donderdag 29/Aug 1e Catch-Up sponsor wedstrijd Horst 9.00 uur 10.00 tot 15.00 uur    
    Zaterdag 31/Aug 1e L v M Maaswedstrijd. Lottum 12.30 uur 13.30 to t17.00 uur    
    Zat t/m Zon 31-8 / 1 sep 2e Vader Zoon Nachtwedstrijd Horst 15.30 uur 16.00 tot 08.00 uur    
    Zondag 1/Sep 2e Frans Kleuskens wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Dinsdag 3/Sep 4e Jeugd zomeravond de Put 18.30 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Donderdag 5/Sep 2e Catch-Up sponsor wedstrijd Horst 9.00 uur 10.00 tot 15.00 uur    
    Zaterdag 7/Sep    
    Zondag 8/Sep 4e Land van Molenbeek Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 14/Sep 2e L v M Maaswedstrijd. Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.30 uur    
    Zondag 15/Sep NK Jeugd (NH Kanaal) Graftdijk info volgt    
    Zondag 15/Sep 1e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 21/Sep 3e Frans Kleuskens wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 22/Sep 2e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 28/Sep 4e Frans Kleuskens Wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 29/Sep 3e MKK Swolgen 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 5/Oct 3e L v M Maaswerdstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.30 uur    
    Zondag 6/Oct 4e MKK Horst 7.15 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 12/Oct    
    Zondag 13/Oct start winterwedstrijden???    
       
    Zaterdag 28/Dec Afsluitwedstrijd Griendtsveen info volgt    
       
     
             aanmelden                    piet48kitty55@gmail.com                                   WhatsApp  06-38202168