Welkom op de website van hsv het Bliekske Horst a/d Maas

  • Wedstrijdrooster 2020

    Datum Soort wedstrijd Vissen Loten Vissen van - Tot    
    Dinsdag 18/Feb Jaarvergadering Trefhove    
    Zondag 19/Apr 1e Land van Molenbeek Cup America 7.00 uur 8.0 tot 11.30 uur
    Vrijdag 24/Apr Visactiviteit (gemeente) Brommér 13.30 uur 13.30 tot 16.00 uur
    Zondag 26/Apr Vliegevent watervliegen Horst Recreatievijver    
    Zaterdag 2/May 1e Horst a/d maas Koppel Grubbenvorst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 3/May 1e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Vrijdag 8/May 1e Noord-Limburg Cup Brommér 18.00 uur 19.00 tot21.00 uur    
    Zaterdag 9/May 1e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zaterdag 16/May 1e St Joris Koppelwedstrijd Brommér 14.30 uur 15.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 17/May 2e Land van Molenbeek Cup Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 19/May 1e Jeugdkoning en vissen voor kids America 18.30 uur 19.00 tot21.00 uur    
    Zaterdag 23/May 2e St Joris Koppelwedstrijd Brommér 14.30 uur 15.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 24/May 2e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 26/May 2e Jeugdkoning en vissen voor kids America 18.30 uur 19.00 tot21.00 uur    
    Vrijdag 29/May 2e Noord-limburg Cup Sevenum 18.00 uur 19.00 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 30/May 2e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 31/May 1e Pinksterdag    
    Maandag 1/Jun 2e Horst a/d maas Koppel Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 7/Jun 1e SBLH Swolgen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 9/Jun 3e Jeugdkoning en vissen voor kids America 18.30 uur 19.00 tot21.00 uur    
    Zaterdag 13/Jun 3e Horst a/d Maas Koppel Horst 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 14/Jun 2e SBLH Lottum 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 16/Jun 4e Jeugdkoning en vissen voor kids America 18.30 uur 19.00 tot21.00 uur    
    Vrijdag 19/Jun 3e Noord-Limburg Cup Helden Breeërpeel 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 20/Jun 3e Koning Horst Horst 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 21/Jun 3e SBLH Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Vrijdag 26/Jun Nacht v/d Hengelaar Horst 19.00 uur 20.00 tot in overleg    
    Zat t/m Zon 27/28-juni 1e Vader Zoon Nachtwedstrijd Horst 14.30 uur 15.00 tot 8.00 uur    
    Zondag 28/Jun 3e Koning America America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 30/Jun 1e Jeugdzomeravond Brommér 18.30 uur 19.00 tot21.00 uur    
    Donderdag 2/Jul Jan van Helden Cup Brommér 18.00 uur 19.00 tot20.30 uur    
    Zaterdag 4/Jul Selectiewedstrijd Jeugd (Heerlen) Heksenberg info volgt    
    Zondag 5/Jul 3e Land van Molenbeek Cup Venray 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 12/Jul 4e Horst a/d Maas Koppel America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 18/Jul Boëms Jeu Koppelwedstrijd America info volgt    
    Zondag 19/Jul 4e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 21/Jul 1e Vakantie wedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Dinsdag 28/Jul 2e Vakantie wedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Dinsdag 4/Aug 3e Vakantie wedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Dinsdag 11/Aug 4e Vakantiewedstrijd Swolgen 18.00 uur 18.30 tot 21.00 uur    
    Zaterdag 15/Aug 1e Frans Kleuskens wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zaterdag 15/Aug Wedstrijden door derden Horst De gehele dag    
    Zondag 16/Aug Wedstrijden door derden Horst De gehele dag    
    Zaterdag 22/Aug 2e Frans Kleuskens wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 23/Aug 5e Koning Horst Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 25/Aug 2e Jeugdzomeravond America 18.30 uur 19.00 tot 21.uur    
    Zaterdag 29/Aug 1e land van Molenbeek Maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 30/Aug 3e Frans Kleuskens wisselbeker America 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Dinsdag 1/Sep 3e Jeugdzomeravond Brommér 18.30 uur 19.00 tot 21.uur    
    Zaterdag 5/Sep 4e Koning America America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zat t/m Zon 5/6-sep 2e Vader Zoon Nachtwedstrijd Horst 15.30 uur 16.00 tot 08.00 uur    
    Zaterdag 12/Sep 4e Jeugdzomeravond (incl. BBQ) de Put 14.30 uur 15.00 tot 17.00 uur    
    Zaterdag 12/Sep 2e Land van Molenbeek Maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 13/Sep Vliegevent watervliegen Horst Recreatievijver    
    Zondag 13/Sep 4e Land van Molenbeek Cup Grubbenvorst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 19/Sep 4e Frans Kleuskens wisselbeker America 13.00 uur 14.00 tot 17.30 uur    
    Zondag 20/Sep 1e MKK Swolgen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 27/Sep 2e MKK Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zaterdag 3/Oct 3e Land van Molenbeek Maaswedstrijd Lottum 12.30 uur 13.30 tot 17.00 uur    
    Zondag 4/Oct 3e MKK Swolgen 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 11/Oct 4e MKK Horst 7.00 uur 8.00 tot 11.30 uur    
    Zondag 18/Oct Start winterwedstrijden ???? Griendtsveen    
    Woensdag 30/Dec Afsluitwedstrijd ???? Griendtsveen